Paulius Pinigis

Paulius Pinigis kaip režisierius debiutavo 2015 m. su spektakliu "Šauktiniai" pagal KJT trupės dramaturgiją. Nuo tada kasmet pristato spektaklius bendradarbiaudamas su KJT trupe ir Valentinu Masalskiu, atlieka pagrindinius vaidmenis įvairiuose Klaipėdos teatruose. Už vaidmenį spektaklyje "Žiurkiagalviai" Dalios Tumulevičiūtės teatro festivalyje apdovanotas kaip geriausias jaunasis aktorius.

Paulius Timolė

Paulius – teatro režisierius, aktorius, šiuolaikinio šokio atlikėjas, kūrėjų grupės „Stage strangers“ narys. Pristatė spektaklius vaikams ir jaunimui Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ir Klaipėdos dramos teatre, vykdo įvairias teatro edukacijas. 2008 m. buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui už Metų debiutą - už Siero vaidmenį spektaklyje „Poliklinika“. 2013 m. P. Tamolės ir kolegų spektaklis „Contemporary?“ Auksinį scenos kryžių gavo kaip Metų scenos meno reiškinys.

Gea Gojak

Gea Gojak – teatro režisierė ir aktorė iš Kroatijos, baigusi vaidybos ir lėlių teatro bakalauro studijas Kroatijoje ir magistro studijas Serbijoje. G. Gojak kuria vaidmenis teatre, kine ir televizijoje bei stato spektaklius įvairiuose Kroatijos ir Serbijos teatruose. Kūrėja aktyviai veikia socialinės teatro edukacijos srityje: kartu su profesionaliais aktoriais, režisieriais ir pedagogais vykdo taikomojo teatro užsiėmimus įvarioms socialinėms grupėms.

Agnija Leonova

Agnius – teatro režisierius, aktyviai kuriantis įvairiuose valstybiniuose Lietuvos teatruose bei su meniniu sindikatu „Bad rabbits“. Dėsto vaidybą ir režisūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2014 m. A. Jankevičius apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už naujų sceninės raiškos formų paiešką. Taip pat nominuotas bei apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi. Nuo 2017 m. Lietuvos rusų dramos teatro režisierius.

Eglė Švedkauskaitė

Eglė – 2018 m. baigė režisūros bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kurso vadovas Jonas Vaitkus. Pristatė spektaklius „Heda Gabler“ ir „Mums viskas gerai“ jauniesiems režisieriams skirtoje Lietuvos rusų dramos teatro „Erdvėje A-Z“. 2018 m. „Young european theatre“ festivalio konkurse Spolete (Italija) E. Švedkauskaitė bei jos aktorių komanda laimėjo I-ąją vietą.

Yasen Vasilev